Dotazníkový prieskum

Autor: Obec Breznička
Počet videní: 445
Dotazníkový prieskum

Dotazník k spracovaniu Programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obceBreznička

Vážení občania,
obec Breznička v súčasnosti pripravuje nový strategický dokument - Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce Breznička na roky 2022 - 2027. Je to dôležitý dokument, ktorý stanovuje víziu a rozvojové aktivity obce. Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja (PHRSR) je nevyhnutnou podmienkou pre získavanie dotácií zo štátneho rozpočtu ako aj zo zdrojov Európskej Únie. Jeho vypracovanie zabezpečuje obec pri uplatnení partnerstva.
Radi by sme Vás oslovili na zapojenie sa do procesu prípravy formou dotazníkového prieskumu.
Dotazníkový prieskum slúži na identifikovanie Vašich potrieb a požiadaviek pri ďalšom rozvoji obce Breznička. Je pre nás dôležité zistiť Vaše názory na súčasnú situáciu obce a na jej budúce smerovanie. Výsledky tohto prieskumu budú slúžiť výhradne na spracovanie programového dokumentu PHRSR. Dotazník je anonymný.

Do prieskumu sa môžete zapojiť do 27.augusta 2021.Ďakujeme za Váš čas a spoluprácu.
Link na dotazník v prílohe nižšie:

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Dotazníkový prieskum na web stránku Breznička Veľkosť: 70.8 kB Formát: pdf Dátum: 3.8.2021